Impreza mikołajkowa w Buku

Naszą świetlicę odwiedził szczególny gość, na którego dzieci czekają przez cały rok  i tak oczekiwanego tego dnia doczekali się, usłyszał nawoływania i przyjechał z workami pełnymi prezentów w pełnej krasie nie kto inny tylko sam Mikołaj. Wspólny taniec z Mikołajem zapoczątkował występy dzieci przed tym szczególnym gościem. Nie zabrakło wierszy, piosenek, oraz gry na instrumentach, Mikołaj był pod wrażeniem i każde z dzieci otrzymało z rąk zacnego gościa prezent, bo wszystkie nasze dzieci na to zasłużyły. Tego wieczoru nie mogło zabraknąć dobrej, wesołej zabawy, jak i konkursów, w których chętnie brali udział również rodzice.

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Dzieci obdarowane prezentami, szczęśliwe, bardzo serdecznie dziękowały za imprezę, którą mogliśmy zorganizować dzięki środkom z budżetu obywatelskiego i miejscowemu kołu LZS Buk.

Organizatorzy

"Andrzejki" w Buku

W "Andrzejki" jak tradycja nakazuje, nie mogło zabraknąć wróżb, które królowały tego dnia w naszej świetlicy. Zabaw i konkursów było co niemiara, każdy z uczestników przedstawił przybyłym rodzicom swój indywidualny taniec oraz pokaz tańca grupowego. Zabawa była poprowadzona przez naszą miejscową młodzież, która przygotowała konkursy i wróżby. Spisali się w tej roli wzorowo, zadowolone buzie maluchów to największe podziękowanie, każde dziecko tego wieczoru otrzymało upominki. Zapraszamy do obejrzenia fotorelacji.

  • fot002
  • fot003
  • fot004
Organizatorzy

Spotkanie z Mikołajem przełożone

Z przyczyn niezależnych od organizatorów spotkanie z Mikołajem w Buku zostało przesunięte na inny termin. O nowym terminie powiadomimy wszystkie dzieci.

Terminy dyżurów 2017

Zbieranie rachunków - 18.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 30
2. Luty - 27
3. Marzec - 20
4. Kwiecień - 24
5. Maj - 29
6. Czerwiec - 26 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 31
8. Sierpień - 28
9. Wrzesień - 25
10. Październik - 23
11. Listopad - 27
12. Grudzień - 11

Przekaż 1% dla LZS

 

Prezentacje LZS 2016

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Komunikat 17

Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Dobrej zapraszają przedstawicieli poszczególnych Kół na Zebranie Podsumowujące Działalność GZ LZS
za 2017 r., które odbędzie się w dniu 03.02.2018 o godz. 10:00 w Klubie w Bezrzeczu,
ul. Koralowa 61c.
Porządek zebrania:
1. Podsumowanie działalności GZ LZS za 2017 r.
2. Prezentacja multimedialna poszczególnych Kół.
3. Wręczenie podziękowań oraz Honorowych Odznak LZS
Przewodniczący GZ LZS
Andrzej Grochowski

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.