"Piekło Quistropa"

W dniu 12 września 2020 roku na polanie Miodowej w Szczecinie zameldowała się spora grupa biegaczy i kibiców z Koła LZS Dobra, która wzięła udział w trzeciej edycji ekstremalnego biegu przełajowego "Wataha".

Organizatorem imprezy są fantastycznie, pozytywnie nakręceni ludzie z pasją – niesamowita Ekipa EXTREME WOLF. "Piekło Quistropa" o dystansie 7 km zaliczone. To było prawdziwe górskie bieganie, i to z wieloma atrakcji na trasie, jakie ekipa EXTREME WOLF przygotowała dla wszystkich śmiałków.
Dziękujemy wszystkim za wspólną zabawę, śliczne koszulki i wspaniały i bardzo pożyteczny medal. Słowa uznania dla wolontariuszy, ich pracy i zaangażowania! Trasa przygotowana wzorowo Brawo. Dziękujemy, gratulujemy i pozdrawiamy.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS Dobra
Cezary Magda

„Wakacje z LZS-em” - podsumowanie

Minione wakacje to czas odpoczynku i relaksu, dlatego tradycyjnie już po raz kolejny Zarząd Koła LZS Dobra zorganizował i przeprowadził szereg imprez pod nazwą „ Wakacje z LZS-em” . W trakcie ponad trzydziestu spotkań rozegranych zostało kilkanaście turniejów dla dzieci i dorosłych. Wszystkie imprezy przeprowadzane były zgodnie z zachowaniem przepisów Ministra Zdrowia spowodowanych epidemią COVID-19.

Rywalizowaliśmy między innymi w takich konkurencjach jak:

LIPIEC 2020

1. Spływy kajakowe rzeką Korytnicą 37 osoby

2. Turniej piłki siatkowej plażowej 30 osób

3. Rajd rowerowy DOBRA DRAWNO 30 osób

4. Turniej Badminton 42 osoby

5. Siłownia na powietrzu 40 osób

6. Spływ kajakowy rzeką Drawa 40 osób dwa dni 

7. Lipcowe Zajęcia na orliku 5 razy łącznie około 90 osób

8. MINI MUNDIAL piłki nożnej 30 osób

9. Biegi przełajowe 5 razy łącznie około 45 osób

10. Mecz piłki nożnej dzieci rodzice 20

11. Turniej Piłkarzyków Stołowych 30 osób

Czytaj więcej: „Wakacje z LZS-em” - podsumowanie

Zebranie Koła LZS Dobra

W dniu 19 lipca 2020 roku  na terenie zaprzyjaźnionej nam Stanicy Wodnej PTTK w Drawnie Pomorskim, odbyło się walne wyjazdowe zebranie Członków Koła LZS Dobra. Podsumowano działalność koła za 2019  wraz z pierwszym półroczem 2020 roku oraz wytyczono priorytety na kolejne półrocze. Na zebraniu zaplanowano kilka dodatkowych imprez sportowych, między innymi  udział i start ośmiu zawodników naszego Koła w organizowanej przez zaprzyjaźnioną z nami Ekipę Extreme Wolf,  III edycji biegu EXTREME WOLF “WATAHA” 2020.- start w imprezie "Dobra Piątka", udział w imprezie II edycja Wbiegu na Wieżę to bieg na dystansie 10 km z 4 krotnym wbiegnięciem na ponad 30 metrową wieżę widokową. Bieg odbywa się po nawierzchni mieszanej. Jako dystanse towarzyszące 5 km płaskie i 5 km nordic walking.Ponadto realizacja zaplanowanych zajęć rekreacyjno-sportowych zgodnie z kalendarzem imprez na 2020 rok. Wynajęcie Hali sportowej w PSP Dobra i kontynuowanie w niej dotychczasowych zajęć sportowych. W zebraniu udział wzięło 30 członków Koła LZS Dobra.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Czytaj więcej: Zebranie Koła LZS Dobra

Zajęcia sportowe na Orliku w Dobrej

W miesiącu lipiec 2020 roku w każdy kolejny piątek 03,10,17,24,31 (pięć razy w miesiącu) w godzinach 18.30 - 21.00 na terenie kompleksu sportowego ORLIK 2012 w Dobrej odbywały się zajęcia sportowo rekreacyjne zorganizowane przez Zarząd Koła LZS Dobra, w ramach kalendarza imprez sportowych zaplanowanych w 2020 roku. Tak jak zawsze graliśmy między innymi w kosza i piłkę nożną oraz biegaliśmy. W pięciu lipcowych zajęciach pomimo wakacyjnej absencji łącznie udział wzięło około 100 osób głównie dzieci i ich rodzice oraz rodziny, Kolejne imprezy odbywać się będą w każdy kolejny piątek o godzinie 18.30 OCZYWIŚCIE, JEŻELI POZWOLI NA TO POGODA.
Zarząd Koła LZS Dobra dziękuje właścicielom i pracownikom firmy McDonald's z Lubieszyna za pomoc w realizacji imprez oraz za ufundowanie nagród.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Kontakt: Czarek   603633137  ( Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie obsługi JavaScript. ) 

 

Wakacyjny sportowy piknik rodzinny oraz Turniej piłki nożnej w Kościnie

Wakacje zbliżają się do półmetka, najmłodsi nie myślą jeszcze o pakowaniu plecaków i nauce, w gminie DOBRA cały czas, nie brakuje letnich atrakcji, które pozwalają zapomnieć o szkolnym obowiązku. Jednym z takich wydarzeń był Wakacyjny Pikniku Rodzinny, jaki w sobotę 1 spienia 2020 roku, odbył się w Kościnie. Impreza zorganizowana została przez Amatorski klub Piłki nożnej ,,Granica Kościno" oraz Zarząd Koła LZS Dobra. Piknik przyciągnął blisko stu mieszkańców gminy Dobra i Kołbaskowo. W zabawie wzięły udział całe rodziny. Wśród atrakcji pikniku rozegrano Turniej Piłki Nożnej stojący na niezwykle wysokim poziomie gry. Turniej rozegrany został na trawiastym boisku. W zawodach udział wzięło pięć zespołów, które rywalizowały systemem „każdy z każdym”, łącznie rozegrano dziesięć meczów. Zwycięzcą turnieju okazała się drużyna LZS DOBRA, która zaledwie jedną bramką strzeloną w bezpośrednim spotkaniu tych drużyn, wyprzedziła w tabeli końcowej, bardzo silną drużynę z DOŁUJ, na kolejnych miejscach uplasowały się zespoły z Kościna ,Stobna i Bobolina. W trakcie pikniku nie zabrakło ogniska pysznych i gorących kiełbasek oraz dobrej miłej muzyki . Organizatorzy imprezy dziękują wszystkim za przybycie i zapraszają na kolejne tego typu spotkania. Szczególne Podziękowania kierujemy dla Pana Pawła Dratwia z Kościna za zaangażowanie w realizację imprezy.

 • foto001
 • foto002
 • foto003

Ze Sportowym Pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS DOBA
Cezary Magda

 

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.