Sportowy sezon 2018 roku w Dobrej - rozpoczęty

W dniu 2 stycznia 2018 roku w piękne, słoneczne, sobotnie przedpołudnie, członkowie Koła LZS w Dobra wraz z Kurkami Wodnymi również z Dobrej Piknikiem rodzinnym zainaugurowali nowy sezon sportowy 2018 roku .
Inauguracja rozpoczęła się w Dobrej rozgrzewką i biegiem przełajowym. Następnie uczestnicy imprezy przenieśli się nad jezioro Głębokie, gdzie rozpalono ognisko i pieczono (nie tylko kiełbaski). Punktem kulminacyjnym imprezy był bieg przełajowy, ćwiczenia sportowe i oczywiście kąpiel naszych zagorzałych MORSÓW, których nie odstraszała zimna, bo zaledwie 3-stopniowa woda.
Gościem honorowym imprezy był Pan Dariusz małżonką i 10 miesięcznym synem przedstawicielem firmy POLFERRIES, który wraz i innym kolegom powiększył grono naszych Morsów kąpiąc się po raz pierwszy w lodowatej wodzie. Tak właśnie rozpoczęliśmy morsowanie w Nowym 2018 Roku. Całość imprezy poprzedzał i zakończył piknik rodzinny przy ognisku. Atmosfera była wspaniała, herbata gorąca, a kiełbaski przepyszne... Po wstępnych rozmowach ustaliliśmy termin kolejnego pikniku, na który już dzisiaj zapraszamy w następnym miesiącu.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

 

Przewodniczący Koła LZS Dobra
Cezary Magda

 

Morsy witaja Nowy Rok

W sobotnie przedświąteczne przedpołudnie 23 grudnia 2017 oraz w Noworoczny poniedziałek 01 stycznia 2018 członkowie Koła LZS w Dobrej wraz z Kurkami Wodnymi ostatni raz w 2017 roku i Pierwszy w 2018 roku spotkali się nad Jeziorem Głębokie, by w świąteczno - noworocznej kąpieli zmierzyć się z chłodną, bo tylko 4-stopniową, wodą. Wszyscy chętnie skorzystali z zimnej, ale za to bardzo orzeźwiającej kąpieli. W wodzie odczucie chłodu praktycznie nie było wyczuwalne, chroniła ona bowiem wszystkich przed zimnym wiatrem. Po wyjściu z wody i krótkiej przebieżce wzdłuż jeziora Głębokiego morsy pozowały do wspólnych zdjęć.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Przewodniczący Koła LZS w Dobra
Cezary Magda

Morsy z Dobrej w Świnoujściu

W minioną sobotę, 9 grudnia br. w Świnoujściu odbyła się IV Inwazja Morsujących Mikołajów. Niewtajemniczonych informujemy, że był to kolejny zimowy zlot popularnych Klubów Morsów. Do Świnoujścia na zaproszenie organizatorów – Klubu Morświn, przybyło ponad siedemset osób z całego kraju, ceniących sobie morskie kąpiele w Bałtyku. Nasza sześcioosobowa ekipa z dumą reprezentowała nie tylko LZS w Dobrej, ale również Gminę Dobra. Zanim odbyła się kilkunastominutowa kąpiel, poszczególne kluby zaprezentowały się w przemarszu promenadą. Na plaży Morsów serdecznie przywitała zastępca prezydenta miasta Barbara Michalska. Po krótkich ćwiczeniach rozgrzewających prowadzonych przy muzyce przez mega instruktora fitness, prowadzący morsową imprezę zaprosił wszystkich do wspólnej morskiej kąpieli. Paradę oraz kąpiel dzielnych morsów z brzegu oglądało kilkaset osób.

 • fot001
 • fot002
 • fot003
Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący Koła LZS w Dobrej
Cezary Magda

Turniej mikołajkowe

W dniach 08 i 15 grudnia 2017 roku o godzinie 18.30 na sali gimnastycznej przy PSP w Bezrzeczu odbyły się dwa kolejne Mikołajkowo Noworoczne sportowe spotkania z dziećmi biorącymi czynny udział w imprezach sportowo rekreacyjnych organizowanych przez Zarząd GZ LZS Dobra oraz Kół LZS w Dobrej i Bezrzeczu. Dla wszystkich przybyłych w te dwa dni na nasze zajęcia dzieci przygotowano słodki poczęstunek i drobne nagrody a dla najaktywniejszych i najbardziej zaangażowanych w 2017 roku dzieci z rąk Mikołaja wręczono nagrody rzeczowe w postaci klubowych dresów sportowych. W dalszej części spotkania odbył się Mikołajkowy Rodzinny Turniej piłki siatkowej który był zarazem ostatnią imprezą zorganizowana w 2017 roku przez Zarząd Koła LZS w Dobrej. Zwycięzcami turnieju została drużyna złożona z rodziny i przyjaciół Państwa Bykowskich z Dobrej.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Impreza zorganizowana była przez GZ LZS Dobra oraz Koło LZS w Dobrej i Bezrzeczu. Zarząd Koła dziękuje wszystkim naszym opiekunom i hojnym sponsorom za ufundowanie świątecznego tortu IZA  ogrom słodyczy, które przez te dwa dni sprawiły wiele radości najmłodszym uczestnikom naszych sportowych zmagań. Nagrody rzeczowe dresy (dresy klubowe) ,czapki, kubki itd. ufundowane zostały przez naszych sponsorów.

PrzewodniczącyKoła LZS w Dobrej
Cezary Magda

 

 

Grudniowe zajęcia na sali gimnastycznej w Bezrzeczu

W dniu 1 grudnia 2017 roku o godzinie 18.30 na sali gimnastycznej przy PSP w Bezrzeczu odbyły się cztery turnieje sportowo rekreacyjne, które są kontynuacją imprez organizowanych przez GZ LZS Dobra oraz Koło LZS w Dobrej i Bezrzeczu w ramach kalendarza imprez sportowych. Tym razem rozegraliśmy cztery turnieje w siatkówkę, koszykówkę, piłkę nożną oraz w tenisa stołowego. Serdecznie zapraszamy na ostatni w tym roku halowy wielobój rodzin, który odbędzie się 15 grudnia 2017 roku o 18.30 na sali gimnastycznej przy PSP w Bezrzeczu.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Przewodniczący Koła LZS w Dobrej
Cezary Magda

 

Terminy dyżurów 2017

Zbieranie rachunków - 18.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 30
2. Luty - 27
3. Marzec - 20
4. Kwiecień - 24
5. Maj - 29
6. Czerwiec - 26 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 31
8. Sierpień - 28
9. Wrzesień - 25
10. Październik - 23
11. Listopad - 27
12. Grudzień - 11

Przekaż 1% dla LZS

 

Prezentacje LZS 2016

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Komunikat 17

Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Dobrej zapraszają przedstawicieli poszczególnych Kół na Zebranie Podsumowujące Działalność GZ LZS
za 2017 r., które odbędzie się w dniu 03.02.2018 o godz. 10:00 w Klubie w Bezrzeczu,
ul. Koralowa 61c.
Porządek zebrania:
1. Podsumowanie działalności GZ LZS za 2017 r.
2. Prezentacja multimedialna poszczególnych Kół.
3. Wręczenie podziękowań oraz Honorowych Odznak LZS
Przewodniczący GZ LZS
Andrzej Grochowski

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.