Dzień dziecka w Łęgach

Jak co roku w Łęgach z okazji „Dnia Dziecka” odbył się festyn, którego organizatorami byli LZS ”Sokoły” Łęgi oraz Świetlica Wiejska. Impreza była współfinansowana z funduszy Budżetu Obywatelskiego.

Dla dzieci było przygotowanych mnóstwo atrakcji oraz wspaniała zabawa którą poprowadzili doskonali animatorzy klaun Andzia Kuleczka, Dziczek oraz Cukiereczek. Zaprosili wszystkie dzieci do wspólnej półtoragodzinnej „Wyprawy dookoła świata”, podczas której dzieci miały do wykonania zadania i rozwiązywały zagadki.

  • foto001
  • foto002
  • foto003

Czytaj więcej: Dzień dziecka w Łęgach

Turniej Warcabowy w Łęgach

W dniu 6 marca 2021r. w świetlicy Wiejskiej w Łęgach został zorganizowany Turniej Warcabowy. W zmaganiach wzięły udział dzieci i dorośli. Uczestniczy turnieju rywalizowali zgodnie z zasadami fair-play. Turniej był przeprowadzony w systemie każdy z każdym.  W czasie rozgrywek uczestnicy w miły i kulturalny sposób spędzili czas i rozwijali swoje sportowe zdolności. Na zakończenie turnieju wszystkim uczestnikom zostały wręczone dyplomy i rozdane nagrody w formie upominków. Organizatorami byli LZS Sokoły Łęgi oraz Świetlica Wiejska w Łęgach.

  • foto001
  • foto002
  • foto003

Zarząd Koła

Sportowy Piknik Rodzinny w Łęgach

W sobotę 13 Lipca 2019 w Łęgach odbył się Sportowy Piknik Rodzinny zorganizowany przez LZS "Sokoły" Łęgi we współpracy z Radą Sołecką. W imprezie uczestniczyły rodziny wraz z dziećmi. Odbyła się prezentacja i degustacja oryginalnych dań i wypieków, przygotowanych przez łęgowskie gospodynie, a żeby nieco podkręcić emocje, rzecz cała miała formę konkursu z nagrodami. Na konkursowym stole znalazły się między innymi: zupa gulaszowa, liczne sałatki, wędzonki z dziczyzny, a na deser tort i przeróżne ciasta. Wszystko było pyszne, komisja oceniająca dania i ciasta, miała naprawdę trudne zadanie. Tym niemniej, przyznała po trzy pierwsze miejsca w każdej kategorii. Wyróżnione kuchmistrzynie otrzymały nagrody (gratulujemy!). Po ceremonii wyłonienia zwycięzców, nastąpiło wspólne kosztowanie smakowitości. Palce lizać!

Kolejnym punktem programu były atrakcje i zabawy dla dzieci. Mali łęgowianie chętnie prezentowali swoje talenty taneczne na zaimprowizowanej scenie. Pięknie zaprezentowała się nam Oliwia i Nadia  oraz jedyny w tej kategorii mały mężczyzna – Kacper.

Spośród wielu gier, dzieciom najbardziej podobała się ta, polegająca na przebijaniu balonów z niespodzianką. W każdym z nich był numer, do którego przypisana została nagroda. Nie było przegranych, tak, więc dzieci, rodzice i dziadkowie ustawiali się w kolejce, aby zdobyć miły upominek.

Pogoda dopisała, było dużo radości - Piknik Rodzinny w Łęgach należy uznać za bardzo udany.

  • 1
  • 2
  • 3

Zarząd Koła

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Prezentacje LZS 2020

Pokazy slajdów z działalności Kół LZS w 2020 roku:

prezentacja

 

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.