Turniej Tenisa Stołowego w Grzepnicy - sprawozdanie

W dniu 10.03.2018 roku w Świetlicy Środowiskowej w Grzepnicy odbył się turniej „Tenisa Stołowego”.
Na nowo zakupionym stole, do zawodów przystąpiło 25 zawodników.
Uczestnicy zostali podzieleni na trzy grupy wiekowe.
Najlepszym zawodnikiem w dwóch grupach wiekowych był Kacper Krywald a w grupie najstarszej bezkonkurencyjny był Dariusz Poźniak.
W grupie najmłodszej wszystkie dzieci otrzymały medale oraz nagrody rzeczowe, w dwóch pozostałych kategoriach trzy pierwsze miejsca zostały wyróżnione nagrodami.
Na zakończenie imprezy został przygotowany poczęstunek w postaci zapiekanek i wody z sokiem malinowym.