Ferie Zimowe z LZS Grzepnica - relacja

Dnia 17 Lutego ferie zaczęliśmy od rywalizacji w terenie. Przewodniczący koła Mariusz Jędrak oraz Janina Kapłon ze Świetlicy Środowiskowej w Grzepnicy wszystkich obecnych podzielili na dwie drużyny, gdzie jedna z drużyn uciekała pod przewodnictwem Pani Janiny a druga ją tropiła. Po dwugodzinnym pościgu na wyznaczonej trasie po pozostawionych znakach i śladach straciliśmy trop i nie udało Nam się wytropić grupy uciekającej. Pogoda była przepiękna, a słodkości, ciepła herbatka i napoje sprawiły nam miłą niespodziankę.

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Dnia 20 Lutego 2014 roku w Grzepnicy odbyła się zabawa dla dzieci i młodzieży organizowana przez LZS „Orły” Grzepnica - "Bieg na Orientację". Polegała na znalezieniu pojemników z pytaniami dotyczącymi Zimowych Igrzysk w Soczi i udzieleniu prawidłowych odpowiedzi. Uczestnicy zostali podzieleni na drużyny. Przewodnikiem była mapa terenu, na której były oznaczone miejsca ukrytych zadań. Całe przedsięwzięcie miało na celu zapoznanie młodzieży z podstawami kartografii i odnajdywaniem się w terenie. Dodatkowy dreszczyk emocji dodawała świadomość tego, że jest to wyścig  z czasem i najlepsza drużyna musi być również najszybsza.  Pogoda idealnie dopisała.

Pierwsze miejsce zajęła drużyna:

- Patryk Król
- Grzegorz Kirszka
- Łukasz Kirszka

Drugie miejsce zajęła drużyna:

- Szymon Nawrot
- Piotr Jędrak
- Patryk Kirszka
- Miłosz Skrycki

Trzecie miejsce zajęła drużyna:
- Kamil Król
- Paulina Krysia
- Hubert Iwaniuk

Wszyscy zostali nagrodzeni atrakcyjnymi nagrodami w postaci gier, klocków, liczników rowerowych, koszulek, materiałów szkolnych i innych przedmiotów ufundowanych przez LZS oraz sponsorów.

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Przekaż 1% dla LZS

 

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.