Bieg "Świąteczne Spalanie"

Oj działo się, działo! W drugi dzień świąt ekipa Morsów LZS DOBRAwianie spotkała się na plaży jeziora w miejscowości Łęgi, by wspólnie uczcić w świetle płomienia pochodni ten świąteczny, wyjątkowy czas.

Poświąteczne kalorie, które w znacznych ilościach pojawiły się w wysportowanych ciałach naszych morsów, zostały natychmiast spalone podczas biegu wzdłuż linii brzegowej jeziora. Bieg odbył się w świetle żywego ognia pochodni, które dumnie dzierżyli w dłoniach wszyscy uczestnicy biegu.

Mistyczny, niczym z romantycznej powieści klimat, rozciągał się dookoła całej grupy, która równym tempem i z uśmiechem na twarzach przemierzała tajemnicze knieje lasu otaczającego jezioro.

Po biegu wszyscy zanurzyli się w zimnej 5 stopniowej, ale jednocześnie orzeźwiającej wodzie, która natychmiast zmyła ze wszystkich świąteczne lenistwo. Przy ciepłym ogniu pochodni i gorącej herbacie wszyscy składali sobie świąteczno-noworoczne życzenia pomyślności, zdrowia i radości.

Tradycją stało się, że każda kolejna nasza kąpiel inaugurowana jest przyjęciem w nasze szeregi nowego Morsa. Tak było też i tym razem. Brawo dla Kasi, Magdaleny, Marleny, Macieja, Konrada oraz kolegi z Włoch, Marco Gallucci. Gratulujemy Wam odwagi i witamy w ekipie Morsów LZS DOBRAwianie. W trakcie imprezy odbyło się uroczyste Pasowanie na Morsa.

  • foto001
  • foto002
  • foto003

 

Ze sportowym pozdrowieniem
Przewodniczący LZS Dobra
Cezary Magda.

 

 

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Prezentacje LZS 2020

Pokazy slajdów z działalności Kół LZS w 2020 roku:

prezentacja

 

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.