Święto Pieczonego Ziemniaka

W sobotę 22 września w Bezrzeczu na terenie sportowo-rekreacyjnym odbył się festyn rodzinny „Święto Pieczonego Ziemniaka” – gdzie głównym bohaterem był ziemniak.
W programie były gry i zabawy sportowo-rekreacyjne, m.in. mini-wykopki dla dzieci, wielobój wieśniaka, i konkurs na potrawę z ziemniaka. W trakcie festynu przygotowaną wielką michę „Bezrzeczańskiej” sałatki warzywnej. Były również kawa, herbata, i ciasta.

  • foto001
  • foto002
  • foto003

W części sportowej odbyły się rowerowe zawody sprawnościowe w kat. przedszkole, klasy I-II, i klasy III-IV. Można było również spróbować swoich sił w mini-golfie na specjalnym urządzeniu.

W tym dniu (22 września) rozpoczęła się jesień - z tej okazji odbył się konkurs układania bukietów z kwiatów pod hasłem „Barwy Jesieni”.

Na festynie gościliśmy również grupę motocyklistów z Goleniowa, którzy oferowali przejażdżki na swoich maszynach. Ratownicy z OSP w Wołczkowie zorganizowali pokaz ratownictwa medycznego.

W trakcie festynu wolontariusze z LZS Skarbimierzyce zbierali pieniądze na operację małego chłopca Brunona. Wszyscy uczestnicy konkurencji sportowych i sportowo-rekreacyjnych otrzymali pamiątkowe medale, opaski odblaskowe, oraz drobne upominki.

Na zakończenie festynu było wspólne ognisko z pieczeniem ziemniaków oraz kiełbasek. Była to bardzo udana impreza integrująca mieszkańców Bezrzecza i Gminy.

Organizatorami imprezy byli
LZS Bezrzecze
Stowarzyszenie „Nasze Bezrzecze”
Gminne Centrum Kultury i Bibliotek, filia w Bezrzeczu

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.