Lato z "Podróżnikami"

LTK-S Podróżnicy w okresie letnim realizowali swoje imprezy pod hasłem:
"Upowszechniamy aktywność ruchową w grupie seniorów".

Czerwiec - 2015

1. W dniu 4 czerwca br. odbył się marsz nordic- walking pod hasłem „Wszelka  aktywność fizyczna  zmniejsza  podatność  na stres i choroby” Zajęcia odbywały się w Puszczy Wkrzańskiej w okolicach Zalesia. W imprezie uczestniczyło 15 osób.

2. W dniu 13 czerwca  br. odbył się spływ kajakowy w okolicach południowej części Międzyodrza   w okolicach  Gartz  to najpiękniejszy fragment  rozlewisk między  Odrą a Regalicą. W spływie uczestniczyło 26  osób.

3. W dniach 18 – 21 czerwca br. w Zakopanem,  reprezentacja naszego Klubu  uczestniczyła  w szkoleniu  animatorów do działania „AKTYWNY SENIOR” organizowane przez  Ministerstwo Sportu I Turystyki. W zawodach sportowo-rekreacyjnych , ekipa województwa zachodniopomorskiego zdobyła  IV miejsce drużynowo( w tym indywidualnie złote, srebrne i brązowe medale) . Przedstawiciel naszego klubu zdobył medal brązowy w wieloboju sportowo-rekreacyjnym.

4. W dniu 25 czerwca br. odbył się rajd pieszy pn. Trzebież i okolice .Cel imprezy- Poznajemy najbliższą okolicę. W spotkaniu uczestniczyło-12osób

 

Lipiec - 2015

1. W dniu 2 lipca br. 15 – osobowa grupa  seniorów odbyła tradycyjnie spacer nordic-walking po Puszczy Wkrzańskiej( J. Głębokie – Polana Harcerska – Las Arkoński . Podsumowanie i ognisko- Czerwona Polana

2. W dniu 8 l lipca br. – odbył się rajd pieszy nordic-walking  w Puszczy Wkrzańskiej na trasie (Szczecin-Głębokie – leśniczówka  Owczary – Pilchowo  -  Jasmundzka  Struga  - Szczecin-Głębokie.  Podsumowanie z poczęstunkiem turystycznym dla 17-osobowej grupy odbyło się na Polanie Miodowej.

 

3. 16 lipca br. na trasie wokół  J. Głębokiego odbył się marszobieg nordic-walking na czas o puchar Przewodniczącego Powiatowego Zrzeszenia LZS w Policach. Najszybciej trasę pokonała Jadwiga. Przy ognisku uczestnicy otrzymali upominki ufundowane przez sponsora.

4. 25 lipca br. przy sprzyjającej aurze odbył się w granicach Szczecina spływ kajakowy rzeką Płonią. Trasa była przeznaczona dla osób lubiących wyzwanie. W spływie uczestniczyło 26 osób.

Sierpień - 2015

1. 2 sierpnia br. uczestniczyliśmy w Biegu Rybaka w Trzebieży. Wspaniała pogoda i przepiękna trasa leśna w Puszczy Wkrzańskiej była okazją cudownego relaksu – aktywnego wypoczynku na łonie natury. Poczęstunek  turystyczny przy ognisku na terenie Gminnego Centrum Edukacji i Rekreacji w Trzebieży był okazją omówienia przygotowań do Rodzinnego Zlotu we wrześniu. W imprezie uczestniczyło 15 osób

2. 15 sierpnia br. uczestniczyliśmy  45-osobową grupą w Nowym Warpnie na Święcie Leszcza. Trasa autokarowa  od Zalesia wiodła przez uroczą (nie zamieszkaną ) Puszczę  Wkrzańską . Szczegóły z imprezy  w zapiskach kronikarskich Krysi Maziej.

Zarząd Klubu

 

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Przekaż 1% dla LZS

 

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.