Nordic-Walking w Zimowej Aurze

W dniu 15 lutego 2014 roku LKT-S "Podróżnicy " zorganizował rajd turystyczny na terenie Puszczy Wkrzańskiej - w Parku Leśnym Głębokie pod hasłem "Nordic-Walking  w zimowej aurze".

50-cio osobowa grupa członków oraz sympatyków naszego klubu spotkała się na pętli przy jeziorze Głębokie. O godz.10:00 rajd rozpoczęliśmy profesjonalną rozgrzewką, którą przeprowadziła nasza p. instruktor Ania Krajewska-Pędzik. Po energicznych ćwiczeniach rozgrzewających mięśni i ciało grupę turystów pod swoje skrzydła przejęła p. Komandor Rajdu Wiesia Spychalska, która przepięknym szlakiem turystycznym prowadziła nas do celu - czyli do Polany Miodowej.

  • fot001
  • fot002
  • fot003

Podczas wędrówki podziwialiśmy pomniki przyrody, dęby szypułkowe, buk o nazwie "Upiór", oraz uroki lasu zimą. I tak w tej miłej atmosferze czas minął szybko że nie wiadomo kiedy dotarliśmy na polanę. Tam na grupę czekała miła niespodzianka. Basia, Leszek i Rysiu przygotowali ognisko i turystyczny poczęstunek. Kolejnym punktem programu były gry i zabawy rekreacyjne, a chętnych do udziału nie brakowało. Wreszcie wyłoniliśmy mistrzów. W kategorii dzieci - młodzież bezkonkurencyjny był mały zawodnik Antoś Pędzik, natomiast w kategorii dorośli miejsce I ex aequo zajęli:

Paweł Suszczyński – Wołczkowo i Albert Pędzik – Dobra, miejsce III zajęła Monika Suszczyńska – Wołczkowo. Zwycięzcy otrzymali nagrody i gromkie brawa. Atmosfera podczas całej imprezy była wspaniała. Na zakończenie imprezy na turystów czekał słodki podarunek.

Bardzo dziękujemy wszystkim uczestnikom za liczny udział. Zapraszamy na kolejne rajdy.

Z turystycznym pozdrowieniem

Zarząd LKT-S"Podróżnicy"

Terminy dyżurów 2019

Zbieranie rachunków - 17.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 28
2. Luty - 25
3. Marzec - 25
4. Kwiecień - 29
5. Maj - 27
6. Czerwiec - 24 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 29
8. Sierpień - 26
9. Wrzesień - 23
10. Październik - 28
11. Listopad - 25
12. Grudzień - 9

Przekaż 1% dla LZS

 

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.