Pożegnanie Starego i Powitanie Nowego Roku

W dniach  30.12.1017  -  02.01.2018 r.  40-osobowa  grupa  „Podróżników” i ich  sympatyków  spotkała się w Ośrodku Rzemieślnik w Międzywodziu.
W programie min:

- Poranne marsze nordic-walking  -  plażami Bałtyku w ramach programu „Aktywny  Senior”
- Całodzienne spacery przy sprzyjającej aurze
- Kąpiele i  relaks w basenie ośrodka
- Bal  Sylwestrowy i wieczorek taneczny w Nowym Roku wspaniale zorganizowany przez Kierownictwo i Kadrę Ośrodka
- Po pożegnaniu morza i wspólnym obiedzie wyjazd autokarem do Szczecina  w szampańskich nastrojach.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Wszystkiego Najlepszego w Nowym Roku

LKT – S „Podróżnicy”

 

Mikołajkowy rajd pieszy

W dniu 02 grudnia 2017 r. o godz. 10,  35-osobowa grupa turystów (w tym 4 dzieci – najmłodsza 5-miesięczna Emilka), spotkała się na Polanie Miodowej w Puszczy Wkrzańskiej. Po rozgrzewce przeprowadzonej przez p. Marzenę, turyści powędrowali żółtym szlakiem turystycznym w kierunku Arkonki. Po obejściu wzdłuż linii brzegowej malowniczego j. Goplana leśnym duktem powrócili do P Miodowej. Na miejscu czekało ognisko i poczęstunek turystyczny. Przeprowadzono quiz turystyczny i rozdano upominki mikołajkowe. Na zakończenie wspólne zdjęcie w asyście policji konnej, za co gorąco dziękujemy panom policjantom.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Zarząd Klubu LKT-S Mierzyn

Jesienny rajd szlakami Puszczy Wkarzńskiej

W dniu  14 października 2017 r. o godz. 10.00  członkowie i sympatycy   LKT – S „ Podróżnicy”  spotkali się na Polanie Miodowej. Rozgrzewkę dla 40 – osobowej grupy (w tym 12 dzieci od 1.5 do 9lat),  prowadziła Ania Krajewska – instruktor rekreacji ruchowej. O godz. 10.30 wyruszyliśmy na trasę naszej wędrówki wiodącej żółtym szlakiem w kierunku Polany Harcerskiej.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Pierwszym etapem (Polana Harcerska) była miejscem krótkiego odpoczynku – oraz aktywną zabawą rekreacyjną – najmłodszych uczestników. Następnie Doliną 7 Młynów w fantastycznych barwach jesieni  przeszliśmy ponownie do Polany Miodowej, gdzie przy ognisku (poczęstunek turystyczny) rozstrzygnięto konkurs na znalezione najładniejsze liście jesieni przez najmłodszych uczestników. Były również i nagrody. Serdeczne podziękowania kierujemy dla naszej kol. Ireny za pomysły które urozmaiciły naszą wędrówkę oraz wspaniałe jesienne wianki-stroiki na głowach naszych turystek. Pogoda i humory jak zwykle dopisały. Do zobaczenia na naszych kolejnych wędrówkach w najbliższym czasie.

Z turystycznym pozdrowieniem
Zarząd  Klubu

Patriotyczny rajd pieszy w około jez. Głębokie

W dniu 11 listopada br. LKT – S „Podróżnicy”  zorganizowali Patriotyczny Rajd z okazji 99 Rocznicy Odzyskania Niepodległości. O godz. 10.00 na Polanie Miodowej w Puszczy Wkrzańskiej po wspólnej rozgrzewce – 30 osobowa grupa turystów wyruszyła na trasę: Ścieszka edukacyjna przy Białej Leśniczówce – Polana Sportowa – urokliwa trasa dookoła jez. Głębokie (na trasie plansze edukacyjne dot. fauny i flory najbliższej okolicy) – Pętla autobusowo – tramwajowa – Polana Miodowa . Po dwugodzinnej wędrówce na uczestników czekało ognisko i turystyczny odpoczynek. O rekwizyty jak zwykle zadbała kol. Irena, a zespół reporterów w składzie: kol. Ania, Marzena, Andrzej i Wojtek zadbali o uwieńczenie naszych zmagań na fotografiach. Pogoda i atmosfera dopisała.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Do zobaczenia na rajdzie Mikołajkowym       
Zarząd Klubu

Lipcowe imprezy LKT-S "Podróżnicy" - relacja

LKT – S „Podróżnicy” w  dniu  1 lipca  2017r. byli  współorganizatoremwyprawy geologicznej na wyspę Rugię. Nasza trasa: Szczecin – Jasmundzki Park Narodowy (Niemcy) – przejście ze Stubbenkammer do Sassnitz koroną klifu u jego podnóża – zwiedzanie Natur Erbe Zentrum. Pogoda kapryśna, ale pozwoliła nam w całości zrealizować wspaniały program. Wyprawa dla 28 – osobowej grupy prowadzona była przez geologów  Państwowego Instytutu Geologicznego – Państwowego  Instytutu Badawczego Oddziału Pomorskiego w  Szczecinie pp. dr Andrzeja Piotrowskiego i Marzeny  Nowakowskiej.

 • fot001
 • fot002
 • fot003

Czytaj więcej: Lipcowe imprezy LKT-S "Podróżnicy" - relacja

Terminy dyżurów 2017

Zbieranie rachunków - 18.00
(w poniedziałki).

1. Styczeń - 30
2. Luty - 27
3. Marzec - 20
4. Kwiecień - 24
5. Maj - 29
6. Czerwiec - 26 - Nadzwyczajne Zebranie Delegatów
7. Lipiec - 31
8. Sierpień - 28
9. Wrzesień - 25
10. Październik - 23
11. Listopad - 27
12. Grudzień - 11

Przekaż 1% dla LZS

 

Prezentacje LZS 2016

Bezrzecze 24

Zapowiedzi oraz relacje z naszych imprez można znaleźć również na portalu Bezrzecze24.pl

Komunikat 17

Gminne Zrzeszenie Ludowych Zespołów Sportowych w Dobrej zapraszają przedstawicieli poszczególnych Kół na Zebranie Podsumowujące Działalność GZ LZS
za 2017 r., które odbędzie się w dniu 03.02.2018 o godz. 10:00 w Klubie w Bezrzeczu,
ul. Koralowa 61c.
Porządek zebrania:
1. Podsumowanie działalności GZ LZS za 2017 r.
2. Prezentacja multimedialna poszczególnych Kół.
3. Wręczenie podziękowań oraz Honorowych Odznak LZS
Przewodniczący GZ LZS
Andrzej Grochowski

Copyright © 2013 GZLZS Dobra. Wszelkie prawa zastrzeżone.